Kontakt Digi Agder

Kontaktinformasjon for ledelse og sekretariat Digi Agder:

Ann-Helen Moum, kommunalsjef Digitalisering, Kristiansand kommune. Leder Digi Agder

Magnus Mork, seniorrådgiver KS.

Representanter i Digi Agder per vår 2021 – 12 aktører

Representanter i Digi Agder per vår 2021 – 12 aktører
Aktør Navn Stilling Adresse
DDV Møyfrid Kårstad   Leder Strategi og Innovasjon Moyfrid.Karstad@ddv.no
DDV vara Odd-Lasse Worum Daglig leder odd-lasse.worum@ddv.no
Region Kristiansand Andreas Brovig   IT-sjef i Birkenes og Lillesand andreas.brovig@birkenes.kommune.no
Region Kristiansand vara Sonja Svardal Økonomisjef i sonja.svardal@lindesnes.kommune.no
Region Østre Agder Aase Hobbesland Kommunalsjef Aase.Synnove.Hobbesland@grimstad.kommune.no
Region Østre Agder vara Laila Nylund Pleie og omsorgssjef laila.nylund@amli.kommune.no
Region Setesdal Astrid Louise Andersen Avdelingsleiar astrid.andersen@e-h.kommune.no
Region Setesdal vara Odd Helge Liestøl Einingsleiar Odd.Helge.Liestol@aseral.kommune.no
Region Lister August Salvesen Rådgiver august.salvesen@farsund.kommune.no
IKT Agder Tonny Andre Morewood Avdelingsleder Innovasjon og Digitalisering Tonny.Andre.Morewood@ikt-agder.no
IKT Agder vara Rune Johansen Daglig leder Rune.Johansen@ikt-agder.no
Arendal kommune Karl Mork Kommunalsjef organisasjon Karl.Mork@arendal.kommune.no
Arendal kommune vara Rune Olsen IKT-leder rune.olsen@arendal.kommune.no
Agder fylkeskommune Knut Lindland Direktør Knut.Lindland@agderfk.no
KS Agder Magnus Mork Seniorrådgiver magnus.mork@ks.no
KS Agder vara Jarl Vidar Erichsen Spesialrådgiver Jarl.Vidar.Erichsen@ks.no
RKG e-helse Agder Kathrine Holmerud Melby Sekretariat RKG e-ehelse Kathrine.Melby.Holmerud@grimstad.kommune.no
RKG e-helse Agder vara Erlend Kydland Faanes Sekretariat RKG e-ehelse Erlend.Kydland.Faanes@grimstad.kommune.no
KS e-komp John A. Horve KS ekomp medarbeider John.A.Horve@e-h.kommune.no
KS e-komp vara Bjarne Vårdal   KS ekomp medarbeider Bjarne.Vardal@ddv.no
Kristiansand kommune Ann-Helen Moum Kommunalsjef digitalisering ann-helen.moum@kristiansand.kommune.no
Kristiansand kommune vara Kari Røskaft Kommunalsjef IT Kari.Roskaft@kristiansand.kommune.no
Til toppen